Todėl, kaip Dievo išrinktieji, šventieji ir numylėtiniai, apsivilkite nuoširdžiu gailestingumu, gerumu, nuolankumu, romumu ir ištvermeKolosiečiams 3:12

Susirinkimai

Vilniaus Kristaus bažnyčios bendruomenė įvairiai veiklai susirenka beveik kiekvieną savaitės dieną.

Pamaldos prasideda kiekvieną sekmadienį 11 val. Neturintys galimybės ateiti, pamaldas gali stebėti tiesiogiai internetu. Tiesioginės transliacijos nuorodą rasite pradžios puslapyje.

Kiekvieną trečiadienį vyksta Biblijos grupelės. Pradžia 19 val. Šių grupelių metu drauge dalyvaujame Biblijos pamokose, skaitome Šventąjį Raštą ir diskutuojame dvasinėmis temomis.

Penktadieniais vyksta jaunimo vakarai. Juose yra laukiamas kiekvienas, kuris mano, jog yra jaunas. Čia vyksta Biblijos pamokos, kurių metu dažnai diskutuojama jaunimui aktualiomis temomis, užsiimame įvairiausia ir įtraukiančia veikla, o bendraudami stengiamės padrąsinti vienas kitą. Renkamės 18 val.

Taip pat turime choro būrelį su profesionalia mokytoja, kuris skirtas vaikams ir paaugliams. Kiekvieną penktadienį 16:30 val. susirenkame draugiškame kolektyve su nuostabia nuotaika ir mokomės puikių dainų.

Besidomintiems Dievo žodžiu bei krikščionybe ir norintiems dar labiau gilintis į Šventąjį Raštą ar krikščionišką bendravimą taip pat siūlome ir kitus reguliarius susirinkimus ar asmenines Biblijos studijas arba vyrų bei moterų susirinkimus, kurių metu tikrai būsite dvasiškai pastiprintas. Tiek bažnyčios nariai, tiek svečiai yra visuomet laukiami Vilniaus Kristaus bažnyčios Biblijos studijų centre, kur gali pabendrauti jiems rūpimomis temomis ir pabandyti rasti atsakymus į jiems rūpimus klausimus arba savarankiškai pasigilinti mūsų bendruomenės dvasinės literatūros bibliotekoje ir videotekoje (daugiau apie tai skaitykite skiltyje ,,SIŪLOME“)

Visi pagrindiniai susirinkimai vyksta Biblijos studijų centre, adresu: Viršuliškių g. 83

Gauti naujienas!