Ir jūs būkite kantrūs, sustiprinkite savo širdis, nes Viešpaties atėjimas artiJokūbo 5:8

Apie stovyklą

Jau devynioliktą vasarą Vilniaus Kristaus Bažnyčia kartu su Amerikos bažnyčia organizuoja krikščionišką vaikų vasaros stovyklą, į kurią kasmet atvyksta apie 200 vaikų. Stovykla vyks nuostabiame Bebrusų ežero apsuptame gamtos kampelyje - poilsio bazėje „Rūta".

Mažųjų stovykla prasideda 2017 m. birželio 26 d. ir tęsis iki liepos 02 d. Į ją kviečiami vaikai nuo 8 iki 12 metų.

Paauglių stovykla prasideda 2017 m. liepos 10 d. ir tęsis iki liepos 16d. Į ją kviečiami vaikai nuo 10 iki 18 metų.

Mes pasirūpiname vaikų atvežimu autobusais iš Vilniaus ir Klaipėdos į stovyklavietę ir jų grįžimu. Stovyklos metu vaikai gyvena nameliuose su patogumais (dušas, tualetas, karštas, šaltas vanduo) kartu su savo vadovais. Viename namelyje gyvena iki 6 vaikų bei du vadovai. Vaikai yra maitinami tris kartus per dieną valgykloje. Stovykloje dirba medicinos seselė, kuri, prireikus, suteikia pagalbą. Į stovyklą kasmet atvyksta vadovų komanda iš Amerikos, todėl vaikai turi galimybę bendrauti ir susidraugauti su svečiais iš užsienio.

Stovykloje vaikai dalyvauja sporto varžybose, žaidžia komandinius žaidimus, gieda giesmes, dalyvauja pamokėlėse, kuriose kalbama apie svarbiausias krikščioniško gyvenimo tiesas, mokosi sutarti vieni su kitais, kuria vaidinimus, eina į žygį.

Jei turite klausimų, skambinkite ar rašykite mums.

Jei norite sužinoti daugiau apie stovyklavietę "Rūta" apsilankykite šiame puslapyje www.poilsiobazeruta.lt

Gauti naujienas!